Algemene contactgegevens

Ds. H.M. Burggraaf

Edeseweg 89
6733 AD  Wekerom
(0318-)461543
hmburggraaf@solcon.nl

Dhr. H. van Vliet

Bakkersweg 14a
3781 GP  Voorthuizen
0342-491890

Dhr. J. van Ee

De Houtwal 4
6733 GB  Wekerom
(0318-)463006
scribaat@hervormdwekerom.nl

Wijkouderling & diaken

Ouderling Diaken
Dhr. S. van de Craats Dhr. A. Waaijenberg
Edeseweg 11 Broeksteeg 4a
6733 AA 6732 GS
Wekerom Harskamp
(0318-)461074 (0318-)701282
svdcraats@kpnplanet.nl awaaijenberg@solcon.nl

Ouderling Diaken
Dhr. J. Kranendonk Dhr. R. Blotenburg
De Ring 142 Lage Valkseweg 16a
6733 EJ 6733 GC
Wekerom Wekerom
(0318-)461361 (0318-)461193
sj.kranendonk@kpnplanet.nl rblotenburg@freeler.nl

Ouderling Diaken
Dhr. J. van den Hoek Dhr. R. Blotenburg
De Hooijer 8 Lage Valkseweg 16a
6733 EM 6733 GC
Wekerom Wekerom
(0318-)462266 (0318-)461193
j.vandenhoek@filternet.nl rblotenburg@freeler.nl

Ouderling Diaken
Dhr. A.E. Jonkers Dhr. R. van den Top
Edeseweg 14 Roekelseweg 18
6733 AE 6733 BP
Wekerom Wekerom
(0318-)461724 (0318-)461717
aejonkers@hetnet.nl r.top@solcon.nl

Ouderling Diaken
Dhr. G. Mulder Dhr. R. van den Top
A.G. Wijersweg 18 Roekelseweg 18
6733 AS 6733 BP
Wekerom Wekerom
(0318-)462005 (0318-)461717
mulder.g@solcon.nl r.top@solcon.nl

Ouderling Diaken
Dhr. J. Bruil  Dhr. A. Waaijenberg
Hoge Valkseweg 20  Broeksteeg 4a
6741 GM  6732 GS
Lunteren  Harskamp
06-51008855  (0318-)701282
jbruilbouwbedrijf@hetnet.nl  awaaijenberg@solcon.nl

Bezoek onze kerk en luister samen met ons naar het Woord van God!

Stel hier uw vraag en/of geef uw opmerking door.
Uw mail komt aan in het postvak van de Hervormde Kerk Wekerom.
Wij zorgen er vervolgens voor dat de mail op de goede plek terecht komt, zodat uw vraag of opmerking door de juiste persoon wordt beantwoord.

Predikant:

0318-461543

Koster:

0318-461936

Beheerder:

0318-461942

Verenigingsgebouw:

0318-461808